Robienie zakupów

Urodziny, wesela, przyjęcia w pawilonie ogrodowym

Organizujesz imprezę w ogrodzie i zastanawiasz się nad odpowiednim zadaszeniem, pod którym schronią się goście na wypadek załamania pogody? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie przeznaczenie posiadają pawilony ogrodowe i o czym należy pamiętać przy wybieraniu namiotu.

Pawilony ogrodowe – zastosowanie

Dostępne na rynku pawilony ogrodowe świetnie sprawdzają się w czasie rodzinnych uroczystości i ważnych imprez. Zostały opracowane z myślą o złotych godach, urodzinach, weselach w plenerze, rocznicach, rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower i innych istotnych wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale również przed silnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon zapobiega również kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Kupić można namioty całoroczne oraz sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie). Wybór właściwego produktu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – nieskomplikowane w montażu oraz wytrzymałe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnionym szkieletem i zdołają uchować się w nienaruszonym stanie przez wiele lat, a intuicyjny montaż oraz demontaż pawilonu powodują, iż sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają również ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej konstrukcji.