Robienie zakupów

Zakupy z dostawą do domu – wygodna usługa dla każdego

Tutaj poznasz pełną ofertę zakupów z dostawą do domu.

Z trudem można uniknąć konieczności robienia zakupów spożywczych. Bez wielu produktów da się przeżyć, ale bez zdrowych warzyw i owoców jest raczej ciężko. Niestety nieraz okoliczności zawodowe bądź życiowe powodują, że coś tak odprężającego jak sprawunki, może być czynnością problematyczną. W takim przypadku na ratunek nadciąga możliwość zamówienia zakupów spożywczych online.

Zakupy spożywcze online usługa dla różnorodnych grup konsumentów

Powszechność internetu wpłynęła w ostatnich kilkunastu latach korzystnie na popularność sprzedaży online w naszym kraju. Z powodu stale zmieniającego się rynku oraz potrzeb konsumentów, mnóstwo biznesów wykorzystujących przedtem tylko tradycyjne kanały handlu, udostępniło swój asortyment przez internet. W tę stronę skierował się też sektor spożywczy, który zazwyczaj nieczęsto umożliwiał zakupy z dostawą do domu zamawiającego. Obecnie z delikatesów online korzysta wiele rozmaitych grup konsumentów. To nierzadko osoby mające pod opieką chorych członków rodziny, pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, który nie pozwala im zrealizować zakupów w porach umożliwiających zakupienie w sklepie świeżych produktów, rodzice noworodków, jak również osoby w podeszłym wieku, dla których regularne wizyty nawet w pobliskim sklepie mogą być zbyt dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, iż z zakupów spożywczych przez internet korzysta się również dla komfortu – to po prostu oszczędność czasu, który można przeznaczyć na sport bądź spotkania ze znajomymi.

Delikatesy online – dostawa na wskazany adres w 2 dni

Korzystając z zakupów przez internet w krakowskim e-sklepie Skowronek mamy dostęp do mnóstwa zawsze świeżych produktów, nie tylko owoców i warzyw, ale też wędlin, ryb oraz mięs dostarczanych wyłącznie przez wypróbowanych i rzetelnych polskich dostawców. Oprócz tego sklep oferuje aromatyczne, polskie pieczywo wypiekane w piekarni legendarnej nie tylko w dzielnicy Kazimierz. Zakupy zamówione w delikatesach online Skowronek są dostarczane pod wybrany adres w terminie 48h, a za zakupy powyżej określonej kwoty oferowana jest darmowa dostawa. Za zakupy można zapłacić kartą przy odbiorze.

Siedziba:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]