Budownictwo Robienie zakupów

Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Blachę na rąbek stojący zamówisz na http://bit.ly/2SQNFRA

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej stosowany typ pokrycia dachowego. Jakie właściwości odróżniają ją od pozostałych materiałów wykończeniowych? Czemu opłaca się ich używać? Opisujemy panele dachowe na rąbek oraz sposoby ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – do różnych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek znakomicie godzą funkcjonalność z walorami estetycznymi, z tej przyczyny zdobywają coraz szersze uznanie. Świetnie wyglądająca i odporna na uszkodzenia blacha na rąbek stojący może być wykorzystywana zarówno w przypadku nowych budynków, jak i obiektach budowlanych, w których niezbędna jest zmiana paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach płaskich i dwuspadowych, ale też na dachach o skomplikowanej więźbie. Blachy na rąbek są dostarczane na plac budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Cechują się prostym i jednocześnie szybkim montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe idealnie komponuje się z różnorodnymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem dworkowym bądź minimalistycznym), a zarazem jest mocne i odporne na korozję.

Panele dachowe na rąbek – alternatywa dla popularnych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek przewyższa standardowe dachówki pod względem zastosowanej technologii oraz trwałości. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy pokrytej specjalną powłoką zapewniającą ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. promieniowanie słoneczne czy deszcz i śnieg. Blacha na rąbek jest do kupienia w wielu modelach, co umożliwia dopasowanie jej do wymogów różnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się także do redukcji kosztów związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają ilość ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten budulec bezpośrednio od dystrybutora.

Siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08