Rozwiązania dla przemysłu

Skrzynka telekomunikacyjna – bezpieczna i praktyczna

Potrzebujesz skrzynki teletechnicznej? Zobacz tutaj

Skrzynki teletechniczne są niezbędne w każdej nieruchomości – określają to akty normatywne. W sprzedaży wyróżniamy wiele ich typów, których profil musi być dostosowany do rozmaitych warunków. Do czego są potrzebne skrzynki teletechniczne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – jakie wyróżniamy rodzaje?

Skrzynka telekomunikacyjna musi być skonstruowana z wytrzymałego surowca i być wyposażona w stosowne wycięcia, które wspomagają wentylację oraz przepuszczają sygnał Wi-Fi. U dystrybutorów wyróżniamy 2 podstawowe modele skrzynek telekomunikacyjnych. Bardzo często spotykany model to skrzynka teletechniczna umieszczana na powietrzu, która musi wytrzymać ingerencje osób niepowołanych, a także szkodliwe warunki klimatyczne. Następna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której znajdują się kable telekomunikacyjne – takie jak światłowody oraz niezbędne przyłącza sprzętów – modemy TVK, multiswitche. Poszczególne urządzenia możemy zamontować na paski z rzepem lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – profesjonalne komory

Priorytetowym elementem jest także ochrona przed dostępem osób nieuprawnionych do wnętrza szafki. Wzmocnione zamki znakomicie spełniają swoją funkcję. To ważne także w mieszkaniu, w którym przebywają osoby małoletnie. Pamiętajmy także o uporządkowaniu przewodów – do tego celu wykorzystuje się profesjonalne komory. Na rynku znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dostosujemy je do naszego mieszkania.

Siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]