Robienie zakupów Sport, rekreacja, hobby

Czapraki dla koni – funkcjonalne i praktyczne ochraniacze

Więcej o czaprakach dla konia.

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia podczas jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki dla koni – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które gwarantują zwierzęciu komfort, a równocześnie chronią siodło przed potem konia. Dzięki użyciu stosownych surowców bardzo dobrze chłoną wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry zwierzęcia. Jeśli chcesz nabyć wysokiej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wykonane z bawełny, wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni bądź podszyte szybkoschnącym materiałem. Dobrze zaplanowana konstrukcja zapewnia wysoki komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, aby całkowicie dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a także podnosiły wygodę jazdy. Część modeli została wyposażona w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale także estetyczne. Produkty te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele mają dekoracyjne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]