Robienie zakupów Sport, rekreacja, hobby

Garderoba miłośnika jazdy konnej – bryczesy

Znajdź bryczesy do jazdy konnej

Jazda konna wymaga nie tylko dużych pokładów cierpliwości, sporych wyrzeczeń i godzin pracy, ale również odpowiednich elementów odzieży, które nie będą krępować ruchów. Chcesz nabyć wysokiej jakości bryczesy? Szeroki wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów tam, gdzie nogi dotykają do siodła, dzięki czemu zmniejszają zagrożenie otarcia naskórka. Prawidłowo wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być obcisłe i elastyczne, a przy tym nie ograniczać ruchów i umożliwiać komfortową jazdę w każdych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupić można bryczesy uszyte z wysokiej jakości materiałów – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym dżokej czuje się w pełni swobodnie.

Jak kupić najlepsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być przede wszystkim dopasowane do budowy ciała jeźdźca i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich warto sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który może być wykonany z silikonu, skóry ekologicznej lub innych materiałów gwarantujących dobrą przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, obejmujący także łydki i uda, bądź kolanowy. Oddzielną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one posiadać warstwę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które dają komfort termiczny w czasie jazdy. Nie bez znaczenia są też walory użytkowe – liczne kieszenie czy rozciągliwe zakończenia nogawek.

Siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]