Sport, rekreacja, hobby

Lekcje tenisa – zapisz się

Więcej informacji o Kraków nauka tenisa

Ruch i rekreacja to współcześnie coraz częstszy sposób na spędzanie wolnego dnia. Modne są przede wszystkim lekcje tenisa, które znakomicie wspomagają wydolność organizmu i poprawiają odporność. Sprawdźmy jakie korzyści gwarantuje ten rodzaj wysiłku fizycznego.

Jakie rezultaty dają profesjonalne lekcje tenisa?

Częste treningi tenisa znacząco wyrzeźbią tkankę mięśniową i zagwarantują usunięcie masy tłuszczowej. Kolejnym walorem jest poprawa zwrotności ciała i ogólnej sprawności organizmu. Warto nadmienić, że rekreacyjne lekcje tenisa przeznaczone są nie tylko dla dorosłych, ale też dla najmłodszych. Jeżeli pragniemy na poważnie zaangażować swoje dziecko w ten rodzaj aktywności fizycznej, należy zapisać je jak najwcześniej do szkółki tenisowej. Dzięki temu nasze dziecko błyskawicznie zacznie zwyciężać rozmaite turnieje na korcie.

Lekcje tenisa to aktywność dla wszystkich

Szkoły tenisa wyszkolą nie tylko małych czempionów kortu. Także dorośli mogą z sukcesami uczestniczyć w treningach. Warto wziąć udział w szkoleniu z trenerem, który nauczy nas zasadniczych chwytów oraz wskaże w jaki sposób wykonywać forhend. Najbardziej prestiżowe lekcje tenisa odbywają się w ośrodkach w Krakowie i Gdańsku, gdzie ustawicznie trenowani są przyszli zwycięzcy. Tak naprawdę nie liczy się poziom sprawności fizycznej, ale dobre chęci i nasza indywidualna determinacja. Gdy trenujemy dla własnej satysfakcji, myślmy po prostu o czerpaniu radości z uprawiania sportu.

Siedziba:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]