Rozrywka Sport, rekreacja, hobby

Obozy tenisowe

Aktualna oferta obozu tenisowego.

Wakacje to czas, który możesz przesiedzieć w domu, oglądając po kolei seriale. Możesz również spędzić je aktywnie. Jedną z opcji spędzenia wolnego czasu jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – nauka przez zabawę

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać podstawowy lub intensywny kurs nauki tego sportu. Zazwyczaj lekcje odbywają się czteroosobowych grupach po dwie h treningu codziennie. Dodatkowo, uczestnicy uczęszczają do Aqua Parku oraz grają w piantballa i biorą udział w innych grach. Nie zabraknie też wizyt w lokalnych placówkach kultury i zwiedzania okolicy. Zaś w czasie wędrówki pieszej można zobaczyć dziką faunę i florę.

Obóz tenisowy – popularne kierunki

Myli się ten, kto sądzi, że najlepsze wakacje to wakacje poza krajem. Aby przeżyć coś wyjątkowego nie trzeba wyjeżdżać daleko. Równie ciekawie będzie w Bieszczadach. Właśnie w takich okolicach organizuje się najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Obóz tenisowy – odbiorcy

ten typ obozów adresowane są w szczególności do młodszych. Świetnie bawić się będą zarówno gimnazjaliści, jak i mniejsze dzieciaki. Na rynku znaleźć można też oferty dla całych rodzin.

Siedziba:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]