Podróże i turystyka Sport, rekreacja, hobby

Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Szukasz dobrej oferty wypraw w góry? Nie zwlekaj! Wystarczy kliknąć na ten link

Kochasz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeżeli jesteś aktywnym turystą ceniącym rzetelnie przygotowane i bezpieczne eskapady w gronie zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych turystów

Exploruj.pl organizuje wyprawy, które prowadzą na szczyty nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które lubią aktywne spędzanie wolnego czasu i dysponują pewnym doświadczeniem w podobnych wycieczkach. Żeby wziąć udział w wyprawie konieczny jest odpowiedni stan zdrowia, a także świetna kondycja fizyczna. Prowadzone przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to wyprawa dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wypadach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Wysokim poziomem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które kierowane są dla osób o zaawansowanych umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Z jakiej przyczyny warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne przeżycia. Umożliwiają jednocześnie urzeczywistnienie marzeń oraz sprawdzenie się w trudnych okolicznościach. Exploruj.pl angażuje kompetentnych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają na wskroś specyfikę górskiego obszaru, ale również entuzjastycznie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni także zmniejszyć ewentualne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Andy i Dolomity.

Siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]