Tematyka motoryzacyjna

Wybór kasku na motor

Jeśli chcesz zamówić kaskowi na motor, koniecznie wejdź na hjc-kaski.pl/.

Nie ma większego znaczenia, jaki masz motocykl ani to, czy przebywasz na nim drogę do miejsca pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie eskapady – kask to przymusowy składnik garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, ponieważ zapewnia mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie upadku.

Odpowiedni kask na motor, czyli jaki? / Odpowiedni kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motor? / Jaki powinien być kask na motocykl?

Zastanawiasz się, czym kierować się w czasie wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie należałoby oszczędzać, skutkiem tego zdecyduj się na kask uznanej marki, takiej jak HJC, który jak najodpowiedniej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku dostępne są rozmaite rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym poszczególne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motor to kaski integralne, których skorupa stworzona jest z jednego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym typem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, żeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – skutkiem tego poleca się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są w najwyższym stopniu wygodne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które na dodatek mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to prestiżowa marka, lubiana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane obszernej liczbie eksperymentów – a równolegle mają przystępne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte oraz enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które dzięki zastosowanym materiałom są wybitnie lekkie, a zarazem bardzo wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są także repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Siedziba:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]