Usługi Usługi transportowe i logistyczne

Busy Polska-Holandia w ofercie door-to-door

Polacy stanowią dzisiaj jedną z największych mniejszości w Holandii. Według statystyk w Niderlandach przebywa już ponad ćwierć miliona polskich obywateli. Tak duża liczebność Polonii w Holandii powoduje, że wzrasta zapotrzebowanie na usługi przewozowe do tego kraju. Osoby organizujące podróż do państwa sławnego z kanałów i wiatraków mają na szczęściedo dyspozycji mnóstwo możliwości. Jak więc można dotrzeć z Polski do Holandii? Jaki ze sposobów będzie najlepszy – podróż samolotem czy autokarem? A może bus do Holandii?

Czym dotrzeć do Holandii?

Metod na to, aby odbyć podróż z Polski do Holandii jest kilka. Najszybszy z nich to oczywiście samolot. Przeloty do Niderlandów organizowane codziennie z wielu dużych i małych portów – między innymi z Modlina, Gdańska, Lublina, Wrocławia, Katowic oraz Warszawy. O wiele dłuższa jest lista miast, z których odjeżdżają autobusy rejsowe do Niderlandów. Te opcje mają jednakże pewne minusy. Kluczowy z nich to fakt, że połączenia kończą się wyłącznie w określonych przez przewoźnika miejscach. Do docelowej destynacji musimy zaś dojechać na własną rękę.

Komfortowy bus Polska-Holandia

Aby uniknąć takich problemów, warto skorzystać z transferu busem. Takie rozwiązanie ma mnóstwo atutów. Busy do Holandii w wielu przypadkach kursują w systemie door-to-door, co znaczy, że kierowca odbiera pasażera ze umówionego miejsca i dowozi go tam, gdzie ten potrzebuje. Nie bez znaczenia jest także to, że busy z Holandii do Polski są bogato wyposażone i gwarantują duży komfort podróży. Pasażerowie do dyspozycji mają między innymi Wi-Fi, ogrzewanie postojowe, odtwarzacze filmów, klimatyzację oraz mnóstwo miejsca na ułożenie nóg i wygodne fotele.