Usługi Usługi transportowe i logistyczne

Monitorowany parking w Balicach

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się gdzie postawić samochód? Chcesz wygodnie dotrzeć do portu lotniczego, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia monitorowany parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – co zrobić z samochodem?

Lotnisko w Balicach jest oddalone od centrum Krakowa o około pół godziny jazdy samochodem, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z komunikacji miejskiej i nosić ciężkich walizek. Gdzie można zostawić samochód na czas wyjazdu? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Rozwiązaniem jest parking strzeżony zlokalizowany blisko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a transfer bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę w ciągu 3 minut. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking przy Balicach – bezprzewodowy internet i łazienki

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z 250 miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest ogrodzone i monitorowane przez całą dobę, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Auto można zaparkować nawet na kilka tygodni – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa WiFi, jak również skorzystać z łazienki. Boisz się, że po dłuższych wakacjach za granicą Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony w Balicach posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Opłatę za postój można uiścić bezpośrednio po przyjeździe lub przelewem internetowym.