Usługi Usługi transportowe i logistyczne

Osobisty odbiór z lotniska – komfort jest najważniejszy

Przylecieliśmy do obcego miasta na spotkanie biznesowe. Jest już ciemno, a do hotelu mamy kilka kilometrów. Podróż tramwajem nie będzie trafionym pomysłem – ze względu na brak wygody i bezpieczeństwa. A poczucie bezpieczeństwa jest naprawdę istotne, ponieważ mamy ze sobą walizkę pełną drogich gadżetów. Jednak przy lotnisku nie ma taksówek, a dyspozytorka twierdzi, iż najprędzej wyjedziemy za pół godziny. Jeśli z lotniska zamierzaliśmy dojechać od razu do hotelu kłopot nie jest poważny, lecz jeżeli oczekuje nas partner biznesowy, może to rzucić się cieniem na współpracy. Jak ustrzec się takich problemów? Rozwiązanie okazuje się banalnie łatwe – planując biznesowe wyjazdy należy wcześniej zagwarantować sobie odbiór z lotniska. W jaki sposób to zrobić?

Odbiór z lotniska – co to jest?

Odbiór z lotniska to usługa adresowana do szczególnie wymagających pasażerów. W przeciwieństwie do zwykłej taksówki, stawiając na odbiór z lotniska zostaniemy przewiezieni do hotelu luksusowym samochodem – między innymi Mercedesem najwyższej klasy. W takim razie otrzymamy również gwarancję tego, iż kierowca będzie oczekiwał nas, gdy dolecimy na do celu, więc na pewno dotrzemy w porę na kolację z potencjalnym partnerem. Należy nadmienić także o tym, iż odbiór z lotniska możemy zamówić też dla partnerów goszczących u nas.

Odbiór z lotniska w Małopolsce

Jak łatwo stwierdzić, odbiór z lotniska szczyci się szczególnym zainteresowaniem w miastach z głównymi lotniskami – w Łodzi, Katowicach, w Warszawie oraz Krakowie. Obszar działania przedsiębiorstw oferujących tę usługę nie ogranicza się rzecz jasna tylko do tych regionów – po dotarciu do Krakowa można dojechać między innymi w góry czy do Częstochowy. A jeżeli musimy, możemy zarezerwować transfer do mniejszych miast w kraju – nie tylko w południowej części Polski.