Usługi Usługi transportowe i logistyczne

Parking długoterminowy przy Balicach – co oferuje?

Parking długoterminowy Balice - poznaj pełną ofertę.

Wyjeżdżasz na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Parking – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Krakowie to jedno z większych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Naszym kraju. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobęparkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem parkujących pojazdów czuwa monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to świetne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich pakunków w pociągu bądź autobusie.

Parking długoterminowy – czemu warto korzystać z jego usług?

Sporym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking świadczy również darmowy dowóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa online lub przez telefon – w mgnieniu oka i bez komplikacji, a anulowanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można wykonać gotówką (w PLN i €) ewentualnie przelewem. Kolejnym pozytywem jest także bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]