Usługi Usługi transportowe i logistyczne

Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

Parking Balice - dowiedz się co może Ci zaproponować.

Podróż samolotem staje się popularnym środkiem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego samochodu, ale to rodzi pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod opieką – tani parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, przykładowo w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy zostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym autem czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane tam samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]