Usługi Usługi transportowe i logistyczne

Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

Co powinno się wiedzieć o parking lotnisko Balice?

Możliwość trafienia nawet w bardzo odległe miasta naszego globu, wygoda i szybkość – to główne plusy podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego typu transport zdobył olbrzymią popularność. Wyjazd, którego elementem jest lot, łączy się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie konieczność dotarcia do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przejechać setki kilometrów. Tak sporą odległość najwygodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne kłopoty połączone z dotarciem do portu lotniczego własnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Tani parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce przez internet

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dojechać własnym samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę wozu, więc w czasie podróży nie muszą na pewno się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem naszych 4 kółek czuwać będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, toteż nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do postawienia samochodu. Parking jest dodatkowo całkowicie utwardzony, co jest ogromnie istotne w czasie opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja asysty obsługi

Jeśli wybierzemy ofertę parkingu monitorowanego przy lotnisku możemy liczyć też na liczne udogodnienia, dzięki którym podróż przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością opcja skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Co więcej, podróżni mogą uzyskać asystę obsługi parkingu w nagłych przypadkach, jak np. rozładowany akumulator bądź ujście powietrza w oponach.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]