Usługi Usługi transportowe i logistyczne

Wynajem busów – wygodny transport na śluby, konferencje i szkolenia

Planowanie wycieczek grup liczących około 20 osób częstokroć okazuje się trudnym zadaniem. Przyczyną większości problemów bywa zamówienie transportu. Komunikacja publiczna ma mnóstwo wad, z których najistotniejszy jest brak komfortu podróży. By tego uniknąć, należy zdecydować się na wynajęcie busa z kierowcą. Tym sposobem nie tylko zapewnimy pasażerom udaną podróż, ale także bez przystanków i innych komplikacji trafimy w dowolne miejsce – nawet do położonej na odludziu atrakcji czy hotelu, do których zwykle nie docierają publiczne środki transportu.

Wynajem busa z kierowcą – dla uczestników szkoleń i konferencji

Wynajem busów z kierowcą to usługa kierowana zarówno do instytucji czy firm, jak i klientów prywatnych. Tym ostatnim umożliwi organizację wszelkiego typu imprez rodzinnych odbywających się w hotelach lub ośrodkach wypoczynkowych – dzięki niej wszyscy goście szybko i komfortowo dotrą na miejsce. Dla instytucji i przedsiębiorstw jest zaś sposobem na zapewnienie transferu uczestnikom konferencji czy szkoleń. Poza tym oferta jest również kierowana do biur podróży, które bez wątpienia docenią dużą ilość lokalizacji, w które mogą dotrzeć decydując się na wynajem busów – Małopolskę czy inne malownicze regiony można zwiedzić w ten sposób bardzo dokładnie.

Czemu warto zamówić wynajem busów z kierowcą?

Największą zaletą tego rozwiązania jest wygoda. Bus 20-osobowy to najbardziej komfortowy ze sposobów na wyjazd znacznej grupy. Pasażerowie mogą skorzystać z między innymi koców podróżnych, osobistego oświetlenia i klimatyzacji oraz zimnych napojów. Nawet najdłuższa podróż okaże się przyjemna dzięki systemowi audiowizualnemu, rozkładanym, wygodnym fotelom ze stolikiem i sporej ilości miejsca na nogi.