Usługi z zakresu finansów

Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

Zajrzyj na flobo.io, aby uzyskać informacje dotyczące automatycznego księgowania faktur.

Prowadzący własne firmy bezustannie poszukują rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a zarazem zredukować czas zarezerwowany na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – zasady działania

Automatyczne księgowanie faktur za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a później kontroluje czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich ma przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko największych firm, ale także i tych niewielkich, które każdego miesiąca wystawiają jedynie sto dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, szczególnie potrzebną tym właścicielom firm, którzy regularnie borykają się z unikającymi opłat klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Robot do automatycznego księgowania faktur dla domów wypoczynkowych, podmiotów usługowych oraz biur podróży

Zastanawiasz się czy robot Flobo to użyteczne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka wariantów automatycznej obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie obsługuje przelewy abonamentowe, wobec tego znakomicie zda egzamin w szkołach językowych lub niepublicznych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się także hotelom, hostelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami świadczącym rozmaite usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za wykonanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]