Tematyka witryn internetowych Usługi

Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Poznaj więcej szczegółów o aktualizacji WordPress.

WordPress, który został stworzony głównie jako oprogramowanie blogowe, ekspresowo stał się jednym z najbardziej popularnych systemów zarządzania treścią. Dzięki temu, że łatwo można opanować podstawy jego obsługi, a jednocześnie jest bardzo szybki, wykorzystuje się go obecnie do tworzenia wielopłaszczyznowych stron i sklepów internetowych. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią bywa źródłem przykrych sytuacji, dlatego istotną i konieczną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Dlaczego powinno się zlecić opiekę nad stroną internetową rzeczoznawcy?

Podstawą bezpieczeństwa strony www jest bez wątpienia zaktualizowanie jej do obowiązującej edycji CMS-a. Częstokroć jednakże przedsiębiorstwa po utworzeniu strony zapominają o okresowym wdrażaniu kolejnych wersji CMS-a czy aktualizacji wykorzystywanych wtyczek, przez co narażają witrynę na zainfekowanie przez wirusymalware lub ataki cyberprzestępców. Prócz tego, pomimo iż WordPress jest niezwykle prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może wiązać się z nieprzewidzianymi kłopotami z właściwym funkcjonowaniem sklepu czy strony. W związku z tym istotne jest, żeby czynność tę realizowała zawsze osoba zaznajomiona z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału technicznego, zaleca się powierzyć opiekę techniczną nad stroną internetową niezależnemu rzeczoznawcy.

Opieka nad stroną internetową – oferta dla dużych i małych firm i freelancerów

Usługa utrzymania WordPressa to oferta kierowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, zarówno niewielkich jak i większych podmiotów, którzy troszczą się o poprawne oraz ciągłe działanie ich strony, a także zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Oferta ta pomocna jest także freelancerom oraz blogerom prowadzącym własne strony. W elementarnym pakiecie oferty znajduje się przeprowadzenie aktualizacji CMS-a, wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych i likwidowanie skutków cyberataków. W pakietach rozszerzonych oferowane są też różnego rodzaju monitoringi (między innymi zmian zawartości, logowań użytkowników i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]