Usługi

Auto do ślubu – wybierz transport na ceremonię

Z pewnością bardzo kluczowym wydarzeniem na ścieżce życia każdego z nas jest uroczystość zawarcia związku małżeńskiego. Wszystko powinno być w tym dniu perfekcyjnie przygotowane – nic nie może sprawić zawodu. Dzień ślubu musi być zawsze dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Istotny akcent jego oprawy stanowi auto, którym państwo młodzi pojadą na uroczystość zaślubin – staje się ono odpowiednikiem luksusu.

Auto do ślubu – ważna część ślubnej tradycji

Obecnie tradycją jest, by oblubieńcy przebyli drogę na ceremonię autem. Dawniej był to wóz zaprzężony w dwa przystrojone konie. Jednakże wraz z nastaniem techniki konie ustąpiły miejsca koniom mechanicznym. Auto do ślubu jest elementem, który winien być podziwiany przez zaproszonych gości. Jednak oprócz spodziewanej, ekskluzywnej oprawy, auto jest po prostu wygodną metodą dotarcia na ślub. Zwłaszcza w tych czasach, kiedy to nie poruszamy się już w granicy niewielkiego obszaru zamieszkania, ale często przemierzamy przed ślubem kilka lub kilkanaście kilometrów – wszak obecnie droga z kościoła do domu weselnego wiedzie zwykle przez fotograficzne studio.

Co wybrać – zabytkowe auto czy Mercedes do ślubu?

Na wybór upragnionego samochodu mogą mieć wpływ moda oraz indywidualne upodobania. Przeważnie większość wstępujących w związek małżeński preferuje auta z aktualnej oferty znanych marek, np. Mercedesa. W palecie usług transportowych dedykowanych nowożeńcom zauważymy zarówno auta z najnowszej oferty salonów, jak również te retro. Młode pary często wybierają nowoczesne limuzyny w dyskretnej, eleganckiej czerni. Całość winna stanowić idealną harmonię, więc ekskluzywne skórzane wnętrza nie są rzadkością. Wypożyczalnie samochodów do ślubu oferują młodym parom możliwość wynajmu pojazdu wraz z kierowcą zaznajomionym z etykietą ślubną. Osoba, która poprowadzi samochód jest również gwarantem powodzenia naszej ceremonii. Dlatego potrzebny jest profesjonalista, który bezpiecznie dowiezie nas pod kościół, przy czym wykaże się dyskrecją i nie skupi całej uwagi na swojej osobie.