catering imprezy
Usługi

Catering imprezowy – najlepsze napoje, przekąski i dania na eventy

Sezon letni obfituje w niezmiernie modne ostatnio eventy w plenerze oraz pikniki firmowe, ale w gruncie rzeczy każdego tygodnia w rozmaitych miejscach w Polsce prowadzone są konferencje, benefisy bądź bankiety. Wszystkie te eventy wymagają stosownej oprawy, której niezbędnym elementem są profesjonalnie przyszykowane i smakowite posiłki. Idealnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Najlepsze potrawy, profesjonalni kelnerzy – o cateringu imprezowy

Zdecydowałeś się już na miejsce, w którym wyprawisz piknik lub masz zabukowaną salę bankietową? To świetnie! Teraz musisz zadbać o to, żeby uczestnicy eventu mieli możliwość zjedzenia smakowitych napojów, przekąsek i gorących dań. Pamiętaj, że w czasie ważnych wydarzeń w złym tonie jest postawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu sali i oczekiwać, iż uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Liczy się jakość oprawy – odpowiednie rozstawienie stolików, stylowe ozdoby, a także poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy imprezy niewątpliwie docenią dodatkowo, jeśli posiłki będą podawać im profesjonalni kelnerzy, a potrawy będą prezentować się na talerzu jak w topowych restauracjach.

Czy opłaca się korzystać z możliwości zamówienia cateringu imprezowego?

Plusem zamówienia oferty cateringu imprezowego jest bezspornie to, iż wynajęta ekipa nie tylko przyszykuje pyszne dania, ale także drobiazgowo zajmie się całą jego oprawą. Potrawy i zakąski będą dostarczone w wyznaczone miejsce, ekipa firmy cateringowej ustawi oraz nakryje stoliki, a potem profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać obecnych w czasie wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli umożliwią to warunki wynajętej sali, kucharze mogą uatrakcyjnić imprezę pokazem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, aby doświadczyć z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Warto zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze rozmaitego typu imprez, zarówno tych niewielkich, jak i liczących kilkaset uczestników. W toku ustalania detali zamówienia doradzi ona, które potrawy, przekąski i napoje idealnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]