Usługi

Catering na dowóz – organizacja wydarzeń i przyjęć na najwyższym poziomie

Aktualna oferta usług cateringowych w Krakowie znajduje się w tym miejscu.

Kiedy organizujesz wystawny event prywatny bądź firmowy, na który spraszasz znaczną liczbę gości, raczej nie dasz rady na własną rękę zatroszczyć się o posiłki dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując soki i szybkie przekąski w supermarkecie – duże eventy zwykle potrzebują należytej oprawy także w kwestii posiłków. Wtedy nie przystoi położyć na stołach osób zaproszonych samych ciasta oraz oranżady. W takich wypadkach dobrym wyjściem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Usługa cateringowa – bądź otwarty na pomysły

Firmy oferujące usługi cateringowe najczęściej świadczą kilka jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na chrzty, urodziny lub śluby, catering firmowy oraz catering świąteczny, czyli przygotowanie dań wigilijnych. Oferty te są starannie dostosowane do charakteru konkretnych imprez, przez co wyraźnie różnią sięmiędzy sobą np. ceną i katalogiem posiłków sugerowanych w danej usłudze. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringowej należy pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie komunikować własne oczekiwania, a jednocześnie być także otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera pomoc w obsłudze wydarzeń rozmaitego rodzaju to jego praca, zatem doświadczenie uzyskane w tym obszarze powoduje, iż może on podsunąć rozwiązania, które usatysfakcjonują wszystkich gości.

Usługi cateringowe – fenomenalne posiłki i doświadczona kadra kelnerska

Przygotowanie posiłków choćby dla małej grupy gości jest ogromnym problemem, zwłaszcza wówczas, jeśli jesteśmy zmuszeni zrobić to samodzielnie. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie pozwala zatem zaoszczędzić czas, który przyda się na skoordynowanie innych ważnych elementów wydarzenia. Jest to również możliwość uraczenia gości wyjątkowymi posiłkami przyrządzonymi przez wykwalifikowanych kucharzy. Należy przy tym podkreślić, iż istotnym przymiotem posiłków oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko doskonały smak, ale też ich wygląd na stole. Poza tym firmy, które podejmują się obsługi dużych eventów posiadają też własną ekipę wykwalifikowanych kelnerów.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]