Usługi

Czym zajmuje się biuro detektywistyczne?

Usługi detektywistyczne cieszą się ostatnio popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, odszukać bezcenne informacje na temat rodziny, jak również pracowników. Doświadczona firma detektywistyczna oferuje kompleksowe usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, warunków i sposobu pieczy nad małoletnim, wierności małżonka lub ustalenie źródeł zarobku. Agencje detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z zakresu prawa czy nowych technologii, co pozwala na prostsze uzyskanie cennych danych.

Kto często korzysta z pomocy agencji detektywistycznej?

Do agencji detektywistycznych często zgłaszają się osoby chcące wykazać niewierność żony lub męża i przedstawić je w sądzie jako dowód w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się także sprawy dotyczące ustalenia miejsca przebywania dziecka, które padło ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Rozległe spektrum usług oferowanych przez profesjonalne biura detektywistyczne powoduje, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy, które potrzebują zweryfikować swoich pracowników. Jest to popularne przede wszystkim w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) lub umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – dlaczego warto zaufać zawodowcom?

Agencja detektywistyczna posiada specjalistyczne wyposażenie, które pozwala w skuteczny i szybki sposób zdobyć niezbędne informacje. Są to między innymi profesjonalne kamery, lokalizatory GPS czy aparaty. Ich pracownicy mają dodatkowo doświadczenie w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać w sądzie.