Usługi

Jak przebiega organizacja ślubów

Organizacja ślubów Kraków - usługa na miarę waszych potrzeb

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu, które musimy zaplanować z należytym wyprzedzeniem. Warto skorzystać z doradztwa wedding plannera, który dopnie wszystkie szczegóły – jeśli pragniemy, żeby uroczystość przebiegła perfekcyjnie. Jak przebiega kompleksowa organizacja ślubu i co sprawia, że tak dużo Polaków jest nią zainteresowanych?

Organizacja ślubów – profesjonalna oprawa

Organizacja ślubu na własny rachunek to wielki stres dla narzeczonych. Należy zarezerwować miejsce, zatrudnić kamerzystę, nie zapominając o kwestiach związanych z zaproszeniami, menu na weselu oraz wybraniem sukni ślubnej. To wywołuje mnóstwo stresu, dlatego warto powierzyć organizację ślubów specjaliście. Wedding planner pozwoli Ci nie myśleć o nerwach i wszystko precyzyjnie zaplanuje. Troszczy się o mniejsze i większe sprawy – zamówienie i rozesłanie zaproszeń dla rodziny oraz usadowienie ich w kościele, selekcję tortu. Na życzenie narzeczonych można także zrobić wesele niestandardowe. A może chcemy zaangażować pilota drona, który z powietrza sfilmuje wyjście z kościoła? Tego typu ujęcia są niezwykle popularne – wedding planner z całą pewnością nam to zaproponuje. Organizacja tego wydarzenia zależy od kapitału jaki możemy przeznaczyć na ten dzień, a także naszej fantazji.

Organizacja ślubu – konsultant ślubny

Wedding planer zna sprawdzone kwiaciarnie, wynajmie profesjonalnego kamerzystę oraz odpowiednio rozsadzi gości na uroczystości. Nie będziemy zmuszeni samodzielnie kontaktować się z restauracją, pertraktować w sprawie kwiatów i denerwować się. Nawet małe detale tworzą w czasie ceremonii klimat, dlatego należy o nie zadbać. Osoba organizująca uroczystości pójdzie z nami nawet do salonu sukni i pomoże znaleźć wspaniałą kreację na tę okazję. Dlatego właśnie warto skorzystać z jego usług – to spowoduje, że zapomnimy o niepotrzebnym stresie.

Siedziba:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]