Usługi

O profesjonalnym sprzątaniu strychów i piwnic

Chcesz poznać więcej szczegółów o opróżnianiu piwnic Kraków? Zajrzyj na maxgruz.pl

W prawie każdym domu obecne są strych oraz piwnica. Najczęściej miejsca te pełnią rolę składzików na rozmaite starocie. Zwykle to, czego nie używamy, wrzucamy albo do piwnicy, albo na strych. Co w sytuacji, gdy ta zaniedbana powierzchnia nieruchomości okaże się być nam niezbędna? W takim wypadku można postawić na pomoc świadczone przez profesjonalną firmę, która w swojej ofercie ma opróżnianie piwnic, a także strychów.

Opróżnianie piwnic i strychów – co może usunąć firma?

Sprzątanie strychów i piwnic to usługi cieszące się naprawdę dużą popularnością. Wybierają je ci, którzy z różnych powodów muszą posprzątać ogromną powierzchnię z zagracających ją rzeczy. Profesjonalna firma może wywieźć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu naprawdę wszystko. Chodzi nie tylko o niewielkich rozmiarów przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale także meble lub niedziałający sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy prowadzące działalność i w dużych i w małych miejscowościach, to doskonały wybór, jeżeli na strychu czy w piwnicy przechowujemy niepotrzebne fotele, szafy, kanapy bądź meblościanki. Wyniesienie ich bez wsparcia i pomocy jest niemałym wyzwaniem. Trzeba wiedzieć, że najczęściej na terenie niedużych gmin, takich bardzo dużych przedmiotów można pozbyć się wyłącznie cztery razy do roku, gdyż zakłady gospodarujące odpadami nie prowadzą wywozu takich przedmiotów częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze proponują specjalistyczne firmy?

Specjalistyczne firmy zajmujące się sprzątaniem piwnic oraz strychów mogą nie tylko usunąć z tych miejsc znajdujące się w nich odpady i zbędne przedmioty. W ofercie znajduje się też podstawienie odpowiedniego pojemnika na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi zbędne przedmioty, dbając o ich zgodną z obowiązującymi przepisami utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę bez żadnych problemów. Co więcej, nie trzeba nawet przez moment uczestniczyć w sprzątaniu! Pracownicy firmy zadbają o to, by podczas prac wszystko przebiegło jak należy.

Siedziba:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]