Usługi

Opieka nad grobami

Więcej szczegółów o opiece nad grobami Kraków - zajrzyj tutaj

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zaopiekować – także, jeśli groby zlokalizowane są w tym samym mieście, w którym żyjemy. Największe problemy zaczynają się jednak, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy w miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku muszą zostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Dlaczego warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na taką usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo znaleźć również osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często proponują także inne usługi, czyli montaż siedzeń oraz pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty oraz korekty liter.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Ceny, jakie należy opłacić pracownikom czuwającym nad grobami naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są w szczególności od zakresu usług – kiedy wybieramy jedynie jednorazowe sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy natomiast chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało grób co cztery tygodnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem nawet 400 złotych co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że koszty uzależnione są także od wielkości grobów, a najdroższe będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]