Usługi

Organizujesz imprezę firmową? Dowiedz się, jak znaleźć salę do wynajęcia

Jeżeli potrzebujesz zamówić organizację imprez firmowych w Krakowie, wejdź na palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Przyjęcia firmowe to nie tylko weekendy integracyjne bądź pikniki dla pracowników i ich bliskich, których celem zbudowanie silnych więzi między zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, np. po to, żeby uczcić osiągnięte wyniki, a także rozmaite sympozja, kursy czy bankiety dla klientów biznesowych. Takie imprezy wymagają dobrego planowania, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

Poszukujesz miejsca na organizację imprezy firmowej? Nie wynajmuj zwykłej sali!

Jeśli nie mamy na terenie firmy odpowiednich pomieszczeń, w których można urządzać galę, należy szukać propozycji wynajęcia lokali, które zdołają pomieścić wszystkich podejmowanych gości eventu. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoją stylistyką do charakteru planowanej uroczystości. Prestiżowe spotkania dla akcjonariuszy firmy, w trakcie których świętowany jest jej szczególny sukces, nie mogą mieć miejsca w byle jakim lokalu. Należy w takich sytuacjach zorganizować imprezę w wyjątkowym miejscu, które dodatkowo podkreśli rangę wydarzenia. A jeżeli na event sproszone będą osoby nie zamieszkujące w najbliższym sąsiedztwie lokalu, powinno się postawić na salę, zlokalizowaną obok rozbudowanej bazy hoteli, do której bez problemu można dotrzeć o każdej porze dnia.

Wynająłeś lokal na imprezę? – nie zapomnij o zamówieniu cateringu

Organizując imprezę firmową nie można pominąć tak ważnego elementu, jak dostarczenie obecnym gościom gorących oraz zimnych napojów i przekąsek. Najlepszym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku profesjonalnej firmie trudniącej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie we wskazane miejsce apetycznych dań dla gości, ale również pomoże w wyborze menu i zajmie się ozdobieniem stołów. Podczas pokazowych gal wskazane jest także zapewnienie obecnym na sali wzorowej obsługi. Należy zatem szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole zawodowych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko pyszne, ale i oszałamiające wizualnie dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]