Usługi

Petsitting – profesjonalna opieka nad zwierzętami

Hotel dla zwierząt to alternatywa dla właścicieli czworonogów. Planujesz wyjazd i nie możesz zabrać ze sobą psa? Profesjonalny petsitter właściwie zadba o Twojego pupila! Co oferuje pet hotel?

Petsitter – indywidualna opieka nad psami

Posiadacze psów nie muszą już martwić się, co zrobić z najukochańszym pupilem w czasie urlopu lub służbowego wyjazdu. Hotel dla zwierząt w Warszawie oferuje wszechstronne usługi związane z opieką nad czworonogami. Doświadczona kadra pracowników zapewnia pupilom pełen wachlarz zabaw, jak również czuwa nad ich bezpieczeństwem. Pet hotel dysponuje klimatyzowanymi, komfortowymi boksami. W ośrodku znajduje się do ośmiu oszklonych stanowisk, z których każde posiada okno, dzięki czemu pies widzi, co dzieje się na zewnątrz. W psim hotelu każdy pies jest traktowany w sposób indywidualny, zarówno pod względem diety, jak i kwestii zdrowotnych. Jest to doskonała propozycja dla osób, które chcą zapewnić zwierzęciu najlepszą opiekę na czas wyjazdu.

Hotel dla zwierząt – szeroki zakres usług

W hotelu pracują doświadczeni opiekunowie, którzy cechują się szacunkiem oraz empatią w stosunku do zwierząt i szybko odpowiadają na wszelkie potrzeby psów. Maksymalne bezpieczeństwo zwierząt gwarantują także monitorowane pomieszczenia. Czworonogi są regularnie wyprowadzane na spacery po pobliskich terenach leśnych, gdzie mają możliwość obcować z przyrodą. Nad ich harmonijnym rozwojem psów czuwa psycholog zwierzęcy – zwierzęta mogą brać udział w zajęciach socjalizacyjnych. Posiłki są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego zwierzęcia. Hotel korzysta również z opieki weterynarza.