Usługi

Planujesz imprezę rodzinną? Rozważ zamówienie cateringu okolicznościowego

Zajrzyj tu jeżeli chcesz zamówić catering okolicznościowy.

Niebawem nadejdzie ważny dla ciebie dzień i pragniesz świętować go wraz z rodziną i kolegami. Na nieszczęście jest to liczne grono osób, które wypada nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale także podjąć je wybornymi trunkami i przekąskami. Możesz postarać się przyrządzać je samemu, lecz przy dużej liczbie gości trudno jest znaleźć na to kilkanaście wolnych godzin. Co więcej to twoja uroczystość i chcesz się nią cieszyć, a nie służyć za kelnera albo sterczeć w kuchni. Z tego powodu organizację menu na rodzinne imprezy rekomendujemy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – dzierżawa sali nie jest obecnie obligatoryjne

Kiedy wspomina się o usłudze cateringu gros osób myśli w pierwszej kolejności o eventach firmowych bądź cateringu na wesele. Jeszcze do niedawna punktem honoru gospodarza było samodzielne przyszykowanie ważnych spotkań rodzinnych i dopiero przy rzeczywiście dużej liczbie biesiadników rozpatrywał on opcję skorzystania z zewnętrznej pomocy w tym aspekcie. Działo się też tak dlatego, że przez wiele lat firmy cateringowe nie proponowały obsługi niewielkich rodzinnych imprez, a nieraz również tych dużych, o ile nie wiązało się to z rezerwacją sali. Dzisiaj catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – wobec tego czy skorzystamy z opcji wynajmu sali czy postanowimy zorganizować event w swoim ogrodzie lub domu, firma cateringowa dowiezie nam w to miejsce rewelacyjnie prezentujące się posiłki.

Menu dostosowane do portfela klienta – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy jest dosłownie usługą na każdą rodzinną okazję. Doświadczeni szefowie kuchni bez trudu opracują menu pasujące do charakteru imprezy, nieważne czy potrzebujesz catering na komunię, na chrzciny bądź na urodziny. Catering okolicznościowy to również obsługa studniówek, komersów oraz półmetków. Poszukując firmy oferującej taką usługę radzimy wybrać taką, która będzie mogła dostosować menu do wymagań i – co najważniejsze –budżetu osoby zamawiającej, jak również wszechstronnie obsłużyć wydarzenie, m.in. oferując pomoc w ustawieniu i przystrojeniu stołów czy udostępniając doświadczonych kelnerów.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]