Budownictwo Usługi

Poręcze ze stali nierdzewnej – element schodów, basenów i balkonów

Stal nierdzewna jest popularnym stopem, a to przede wszystkim dzięki jej właściwościom. Właściwy dobór składników stopu sprawia, iż wyprodukowane z niej akcesoria są odporne na utlenianie się, dzięki czemu bez przeszkód można ich używać tam, gdzie mają kontakt z substancjami o kwaśnym odczynie, a także przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. W połączeniu z jej interesującym wyglądem czyni to ze stali nierdzewnej wspaniały surowiec do wytwarzania detali mebli i wszelkiego rodzaju poręczy i balustrad.

Balustrady ze stali nierdzewnej – idealne w wilgotnym środowisku

Balustrady ze stali nierdzewnej zdobyły dużą popularność – można dostrzec je zarówno w prywatnych domach, jak i obiektach użyteczności publicznej. Cechy tego surowca są w szczególności ważne jeśli idzie o balustrady zewnętrzne. Nie korodują one nawet w nader wilgotnym środowisku, zatem wystarczy im sezonowa konserwacja i na lata zatrzymują swój atrakcyjny wygląd. To dlatego bardzo dobrze współgrają z nowoczesną architekturą. Wyśmienicie pasują do elewacji wykonanych z drewna, przeszkleń oraz ozdobnego betonu.

Poręcze ze stali nierdzewnej – błyskawiczna i prosta pielęgnacja

Stal to idealny budulec do produkowania poręczy do wnętrz nieruchomości – przede wszystkim tych zaaranżowanych w skandynawskim, nowoczesnym stylu. Ci, którzy wybiorą poręcze ze stali nierdzewnej docenią także ich szybkie czyszczenie niewymagające zastosowania profesjonalnych środków oraz łatwość ich konserwacji. Wytrzymałość na rdzę sprawia ponadto, iż z tego stopu można wykonywać stylowe i mocne drabinki do basenów bądź uchwyty do łazienek oraz saun zaadaptowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.