Usługi

Pragniesz urządzić w firmie prawdziwą Wigilię? Zamów catering świąteczny

W tym miejscu dowiesz się, kto ma w swojej ofercie catering świąteczny Katowice.

Święta Bożego Narodzenia to okres, który spędza się przede wszystkim z bliskimi, jednak spotkania świąteczne odbywają się też w firmach. Nieraz pracownicy firmy przygotowują je sami, osobiście przyrządzając bożonarodzeniowe smakołyki, jednakże w dużych zakładach pracy ten sposób działania się nie sprawdza. Aby zatem ułatwić sobie zadanie planowania firmowych śniadań bożonarodzeniowych, zarówno tych mniejszych, jak i tych dużych, zalecamy skorzystać z oferty cateringu świątecznego.

Zupy, ryby, pierogi z grzybami i kapustą – o cateringu świątecznym

Bez wątpienia na wigilijnym stole powinno znaleźć się jak najwięcej standardowych świątecznych potraw. To przede wszystkim dania rybne, np. chrupiący filet z karpia czy też pstrąga oraz zupy – obowiązkowo barszcz czerwony i żurek, a dodatkowo także zupa rybna. Nie może brakować też uszek z grzybami i kapustą, które przeważnie podawane są razem z wspomnianym powyżej barszczem czerwonym. Firmowa impreza bożonarodzeniowa nie byłaby kompletna bez przekąsek na chłodno, przykładowo bez sałatki jarzynowej czy ryby po grecku. Wypada także zadbać o słodki akcent na koniec spotkania. Na stół bożonarodzeniowy polecamy makowiec, lekki sernik lub kutię z rodzynkami.

catering świąteczny – dobierz potrawy, które wszystkim smakują

Za planowanie Wigilii w firmie warto zabrać się z pewnym wyprzedzeniem. Trzeba określić dzień spotkania oraz zestawić go z planem urlopów pracowników. Pozwala to precyzyjniej oszacować prognozowaną liczbę uczestników uroczystości, a ostatecznie pomoże zamówić wystarczającą liczbę porcji. Rekomendujemy porozmawiać z zatrudnionymi o menu i wspólnie dobrać te propozycje z katalogu firmy cateringowej, które wszyscy uwielbiają. Istotne jest też to, żeby dowiedzieć się czy ktokolwiek z pracowników może mieć reakcję alergiczną, przykładowo na orzechy, które znajdują się w ciastach, albo są w załodze firmy wegetarianie. Dla tych pracowników trzeba zamówić potrawy zgodne z dietą. Firmy cateringowe zajmujące się przygotowaniem meny świątecznego przyjmują zlecenia przez większość grudnia, jakkolwiek nie powinno się zwlekać z tym na ostatnią chwilę.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]