Budownictwo Usługi

Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Zajrzyj tu aby sprawdzić, kto sporządza projekty budowlane Kraków

Biuro projektowe oferuje zróżnicowane spektrum usług – realizuje marzenia osób, które chcą zamieszkać w komfortowym i funkcjonalnym domu, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji publicznych oraz firm. Architekt może przygotować kompleksowy projekt obiektu, a później aktywnie monitorować postęp prac, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować renowację budynku albo zaproponować aranżację już gotowych rezydencji.

W czym pomoże Ci wykwalifikowane biuro projektowe?

Szukasz nowatorskich, pomysłowych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się na tle wielu budowli w mieście? Potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie praktyczny, a zarazem przytulny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Wśród projektów oferujemy zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany zgodne z współczesnymi nurtami w aranżacji przestrzeni.

Biuro architektoniczne – co projektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i domów jednorodzinnych czy aranżacji mieszkań. Dotychczasowe realizacje obejmują m.in. biura, zakłady opiekuńczo-lecznicze, apartamenty pod wynajem czy budynki rekreacyjne. Kompozycja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb klienta oraz specyfiki danego budynku. Nasze biuro projektów może również opracować plan pojemnych i praktycznych szaf wnękowych, które pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]