Usługi

Profesjonalna obsługa wesel – o usłudze cateringu na tę okoliczność

Poznaj więcej szczegółów o cateringu na wesela.

Przyjęcia okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo wesela, komunie czy chrzty, od wielu już lat przestały być organizowane w domu jedynie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to imprezy, na których pojawia się nierzadko ponad sto osób. Oczywiste jest więc to, iż jedna osoba nie jest w stanie w pojedynkę wymyślić jadłospisu, a następnie przygotować i dostarczyć potrawy uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy świętowanie planowane jest na wiele godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też pojawiło się wysokie zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Nie stresuj się – skorzystaj z cateringu weselnego

Planowanie przyjęcia weselnego to duży stres, spowodowany licznymi godzinami straconymi na dobór dekoracji sali, przygotowanie zaproszeń , ustalanie listy gości czy wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też konieczność dostarczenia wystarczającej ilości napojów i zakąsek podawanych w trakcie imprezy, a co najważniejsze – przyrządzanie ciepłych dań, które urzekną gości i zbiorą ich wszystkich przy wspólnym stole. na imprezie weselnej musi mieć należytą oprawę. Zaproszeni wszak liczą na to, że stoły będą poprawnie nakryte i wspaniale udekorowane, potrawy będą smakowite i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, a także że kelnerzy profesjonalnie będzie podawać biesiadnikom następne posiłki. Wysoki stopień organizacji zagwarantują wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych szefów kuchni, kelnerów i managerów, wprawionych w obsłudze eventów zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych odbywających się w tradycyjnych salach.

Menu wesela ułożysz z propozycji firmy cateringowej

Przyjęcia weselne rządzą się swoimi zasadami, nie tylko w sferze atrakcji dla zaproszonych, lecz także i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe na ogół mają przygotowaną uprzednio listę proponowanych dań głównych, zakąsek oraz trunków zgodnych z charakterem wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy ewentualnie pozyskać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej pracownikiem. Klient może więc samemu skomponować kartę dań z zaproponowanych dań. Należy jednak zaakcentować, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe propozycje i często na życzenie klienta decydują się na przyrządzenie niecodziennych kompozycji potraw.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]