Budownictwo Usługi

Projektowanie i wykończenia wnętrz – pomoże Ci w tym architekt

Masz problem z sporządzeniem projektów mieszkań Kraków? Zleć to fachowcowi

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasz nastrój. Warto więc zatroszczyć się o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być trudne, jednak często okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym spędzimy kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są najczęściej 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały urzeczywistnione, zwykle potrzebny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów mieszkań, architekt oferuje też wsparcie przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]