Usługi

Przyjęcie okolicznościowe – w sali lub w ogrodzie

Pełna oferta przyjęć okolicznościowych w Krakowie znajduje się na tej stronie.

Gdy ktoś mówi o organizacji wielkiej uroczystości rodzinnej, zwykle naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub z zabawą weselną. Ale ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zaprasza się dziesiątki bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to także chrzciny, imprezy z okazji osiągnięcia pełnoletności czy komunie święte. Jeśli lista gości jest bardzo długa, przeważnie nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia i przygotować posiłków dla uczestników we własnym zakresie. W takim przypadku powinniśmy zamówić stosowny do okazji lokal.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – jak wybierać salę?

Każdy typ przyjęcia wiąże się z odmiennymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka czy przyjęcie imieninowe, w której uczestniczyć będą przede wszystkim osoby dorosłe, uczestnikom wypada przygotować nie tylko miejsce, gdzie spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i salę na tańce. Natomiast imprezy, w których znaczną część uczestników stanowią młodsze dzieci, m.in. ceremonie chrztu bądź komunie, dobrze jest urządzić w miejscu, które prócz wynajęcia sali w środku budynku oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu dzieciom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się za szybko świętowaniem i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Potrawy serwowane zaproszonym także trzeba dobrać do okazji. Organizując takie wydarzenie opłaca się zatem sięgnąć po ofertę firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o smaczne menu, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 130 osób!

Wyszukanie lokalu na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większych miejscowościach, jest całkiem proste, jednakże rzadko która oferta może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, położonym w Balicach pod Krakowem. Od dekad w iście dworskim stylu urządzane są tu przyjęcia komunijne, chrzciny i – naturalnie – wesela, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną bądź kilka sal, w których wygodnie można podjąć ogółem do stu trzydziestu osób. A jeśli impreza zostanie zorganizowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się nawet ponad trzystu gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca to miejsce gwarantuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozłożenia oraz dekoracji stołów, poprzez przyrządzenia menu, aż po doświadczoną kadrę kucharzy i kelnerów.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]