Usługi

Przyjęcie ślubne – jak znaleźć idealne miejsce na wesele?

Sale weselne Kraków - w tym miejscu dowiesz się więcej o pełnej ofercie.

Ślub i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy nowożeńców oraz ich goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli młoda para zdecyduje się na wyprawienie przyjęcia dla dużej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, z którym będzie musiała się zmierzyć, jest zarezerwowanie odpowiedniej sali weselnej, w której goście spędzą ten ważny dzień w wygodnych warunkach.

Sala weselna – liczy się jej odległość od kościoła oraz pojemność

Wybierając lokal na wesele para młoda musi wziąć pod uwagę kilka znaczących czynników. W pierwszej kolejności musi znać liczbę zaproszonych gości, aby uzyskać pewność, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest też, żeby mieli możliwość zatańczenia. Ponadto para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca ślubu znajduje się dom weselny i czy przedostanie się do niego nie będzie utrudnione. Jeśli na wesele zaproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innym mieście, warto szukać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się duża sieć hoteli. Ostatnim zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, czyli przystrojenie sali, ułożenie menu i zamówienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej. Te obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie całościowej organizacji przyjęcia weselnego.

Dom weselny w Balicach – przyjęcie ślubne z królewską oprawą

Młode pary z południa Polski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą zorganizować wesele w bardzo malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela wyprawiane są od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się niesamowitą oprawą. Pałac posiada cztery sale gotowe podjąć ponad stu gości. Wesele może zostać zorganizowane także w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez trudu ponad 300 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż zlokalizowany jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę hotelową. Podróż gości z kościoła do sali weselnej nie trwa zatem dłużej aniżeli nieco ponad pół godziny.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]