Usługi

Serwis okien PCV i drewnianych – to ważne!

Tutaj dowiesz się, kto ma w swojej ofercie serwis okien.

Cyklicznie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w domu i powstrzyma stratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są podatne na wszelkiego typu wypaczenia i uszkodzenia. Na stan uszczelek oraz okien źle oddziałują także warunki atmosferyczne – mróz i żar, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe działania można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się zatrudnić zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien wykona także wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pomaga obniżyć straty ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec zadba także o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]