Usługi

Ślub i wesele bez stresu – skorzystaj z usług konsultanta ślubnego

Skorzystaj ze wsparcia konsultanta ślubnego Kraków

Dzień ślubu to najważniejszy moment w życiu każdej zakochanej pary. Decyzja o przejściu przez życie we dwójkę związana jest na ogół z koniecznością zaplanowania przyjęcia weselnego. Młode pary pragną, aby w tym dniu wszystko zostało zaplanowane perfekcyjnie. Aby tak jednak się stało, trzeba skorzystać ze wsparcia konsultanta ślubnego.

Konsultant ślubny – w czym nam pomoże?

Rolą konsultanta ślubnego jest dopieszczenie szczegółów mających związek zarówno z samą ceremonią zaślubin, jak i przyjęciem weselnym. Konsultant ślubny zadba o wybór dobrego fotografa oraz ekipy, która w czasie uroczystości zaślubin oraz wesela nagra z niego relację. To jemu powierza się również wytypowanie kwiaciarni, która zrobi ślubne bukiety, jak również przystroi wnętrze kościoła oraz salę , która będzie miejscem przyjęcia weselnego. Często pomoże on także wyszukać DJ-a lub zespół, który zatroszczy się o muzykę na weselu. Ogromną zaletą skorzystania z doradztwa świadczonego przez konsultanta ślubnego jest zdjęcie z siebie ogromnej liczby zobowiązań. Przyszli małżonkowie mogą wtedy w pełni skupić się na przygotowaniu do uroczystości. Nie muszą oni poświęcać swojego czasu na poszukiwanie kwiaciarni, zespołu oraz sali. Ze wsparciem konsultanta ślubnego dzień ślubu oraz wesela może być wydarzeniem wyjątkowym, a jednocześnie całkowicie pozbawionym zbędnego stresu. Nie trzeba martwić się czy wszystko odbędzie się tak, jak powinno, ponieważ piecze trzyma nad tym profesjonalista.

Konsultant ślubny – jak go odnaleźć?

Dzisiaj bardzo dużo osób stawia na oferowanie usług z obszaru organizacji wesel, więc znaleźć konsultanta ślubnego nie jest trudno – trzeba tylko skorzystać z sieci. Niemała część osób, które zajmują się organizacją przyjęć weselnych ma własne witryny internetowe, z pomocą których można się zapoznać z zakresem proponowanych usług i wybranymi ich realizacjami. Tym samym można się dowiedzieć, czego oczekiwać oraz jaki gust prezentuje konsultant. Porządny konsultant ślubny zawsze uwzględnia preferencje i oczekiwania własnych klientów, a jednocześnie nie unika doradzania. Tylko wówczas ślub będzie przygotowany po mistrzowsku.

Siedziba:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]