Usługi

Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Catering firmowy - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

Spotkanie biznesowe, konferencja albo warsztaty – każda poważna firma niechybnie pewnego dnia stanie przed nieodzownością przygotowania takiego wydarzenia. Łączy się to z różnymi zadaniami, które zwykle nie wchodzą w zakres obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przyszykowanie napojów oraz posiłków dla jego gości. Jeśli organizowane spotkanie zainteresuje mnóstwo osób, warto skorzystać z usług cateringu biurowego.

Catering dla firm – jak działa ta usługa?

Sympozja i kursy biznesowe to wydarzenia trwające z reguły po 6-9 godzin, w szeregu przypadków także przez 2-3 następujących po sobie dni. Ich uczestnicy dostają szczegółowy program prelekcji, między którymi przewidziane są najczęściej trzy krótkie przerwy, w trakcie których niemożliwe jest spożycie większego posiłku w pobliskiej jadłodajni. Dlatego konieczne jest zapewnienie gościom napojów oraz niedużych przekąsek, które mogą szybko skonsumować w ciągu przerwy, a jeśli organizator zezwoli, nawet zabrać na salę, w której odbywa się prelekcja. Podmioty oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z drobnymi przekąskami, które można spożyć bez obaw o pobrudzenie odzieży i rąk. Usługa cateringu firmowego obejmuje też dostarczenie sprzętu do przyrządzania ciepłych napojów.

Organizujesz kurs? Nie zapomnij o przerwie kawowej!

Przerwa kawowa jest niezmiernie istotna, pozwala bowiem uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Dodatkowo jest to też sposobność kontaktu z innymi gośćmi oraz przeanalizowania w bardziej hermetycznym gronie spraw poruszanych na szkoleniu. Sprzęt z kawą i różnymi napojami, który można spotkać na korytarzach firm, nie ma szans dorównać perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ważnych konferencji czy płatnych kursów nie powinni przecież pić z tekturowych kubków, jedząc zakupione po drodze w piekarni czy też samodzielnie zrobione sandwicze. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podkreśli więc wagę spotkania i zarazem pokaże, iż jego organizator zadbał też o komfort partycypantów.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]