Usługi

Usługi porządkowe dla każdego – sprzątanie mieszkania

Sprzątanie mieszkania przez zamówioną ekipę staje się coraz bardziej popularną usługą. Dowiedz się poniżej, czemu warto powierzyć sprzątanie mieszkania zawodowcom.

Opróżnianie strychów i mieszkań – wynajmij kontener na odpady

Rynek usług sprzątających prężnie ewoluuje – powstaje coraz więcej podmiotów świadczących usługi kompleksowego sprzątania i opróżniania mieszkań. Korzystają z nich przeważnie osoby przygotowujące domy do wynajmu – ich obecni właściciele, ale też spadkobiercy, którzy chcą zaprowadzić porządek w apartamencie odziedziczonym po krewnym. Na zlecenie opróżniania mieszkania decydują się również ci, którzy chcą błyskawicznie i sprawnie oczyścić piwnicę lub poddasze z niedziałających przyrządów, odpadów o niestandardowych gabarytach, połamanych mebli, popsutych sprzętów i podobnych zalegających przedmiotów. Firmy zajmujące się kompleksowym sprzątaniem wynajmują zlecającym pojemne kontenery na odpady, do których można załadować m.in. elektrośmieci, wytarte dywany lub pozostałości po remoncie. Już wynajęcie kontenera o objętości 10m3 pozwala na wywiezienie za jednym razem naprawdę znacznej ilości rozmaitego rodzaju śmieci.

Nie martw się o śmieci – wezwij ekipę do opróżniania mieszkań

Nie znajdujesz czasu na samodzielne opróżnianie garażu, pomieszczenia gospodarczego, poddasza, piwnicy albo ogrodu? Nie ma problemu! Profesjonalne podmioty załatwią wszystko za Ciebie, żebyś nie musiał martwić się o śmieci. Firmy te przyjeżdżają do ustalonego uzgodnionego punktu, dostarczają pojemniki ewentualnie specjalne worki typu big-bag, pakują w nie odpady, a w następnej kolejności wywożą ich zawartość do utylizacji, która prowadzona jest zgodnie z aktualnymi przepisami. Usługa gruntownego opróżniania mieszkań pomaga zaoszczędzić czas, a zarazem jest też korzystna dla środowiska naturalnego. Cena za usługi jest ustalana indywidualnie i jest zależna od wielu czynników.